Naše služby

Zákonné povinosti a legislativa

Začíná to správným kategorizováním odpadů podle Katalogu odpadů, následuje zajištění jejich odděleného shromažďování podle technických podmínek, a končí předáním odpadu pouze do autorizovaných zařízení.

Pro zákazníky produkující odpad

Ať už jde o kovovýrobu, automobilový průmysl nebo jakýkoliv jiný typ podnikání, naše služby poskytují komplexní podporu ve správě odpadů. Pomáháme firmám různých velikostí a specializací zajistit, že jejich procesy jsou nejen v souladu s předpisy, ale také co nejefektivnější a ekologicky šetrné.

Pro zákazníky likvidující odpad

Zajišťujeme komplexní poradenství a podporu ve všech fázích – od získání potřebných licencí, přes správu administrativy, až po navigaci v procesu získání statusu oprávněného subjektu. Naše služby jsou navrženy tak, aby usnadnily vaši práci.

Proč zvolit nás

U nás můžete využít úvodní bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Přijedeme za vámi a vše s vámi probereme a najdeme nejvýhodnější řešení právě pro vás. Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme firma s více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru.

Naším cílem je efektivně řešit vaše problémy spojené s odpady a zbavit vás veškerých starostí spojených s touto agendou. Zároveň pro vás chceme nalézt ekonomicky nejvýhodnější variantu a aktivně přispívat k ochraně životního prostředí.

Naše služby poskytujeme malým i velkým firmám

Řešení agendy s odpady vždy přizpůsobíme velikosti vaší firmy na míru a zastoupíme vás při jednání s úřady, během kontrol, a v rámci celého procesu správy odpadového hospodářství.

Reference

Celou agendu odpadového a obalového hospodářství řešíme pro velké množství klientů a se všemi udržujeme mnohaleté výborné vztahy.

Steels Liberec s.r.o. 
TES Český Dub 
AXIS a.s. 
Cube CZ s.r.o. 
Kisses  s.r.o. 
Kollert Elektro s.r.o. 

Kontakt

Vilma Pytlounová
odborný konzultant, péče o zákazníky

tel.: 776 768 717
pytlounova@odpadysever.cz

ODPADY SEVER

Kancelář:
Hrazená 906/10, 460 02 Liberec 7
IČ: 70208743

Judita Strunecká
odborný garant pro odpadové hospodářství

tel.: 603 456 721
strunecka@odpadysever.cz