Proč zvolit právě nás

 

U nás můžete využít úvodní bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Přijedeme za vámi a vše s vámi probereme a najdeme nejvýhodnější řešení právě pro vás. Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme firma s více než 20letými zkušenostmi v oboru. Během let jsme si vybudovali velké množství spokojených zákazníků, s nimiž máme velmi přátelské a dlouholeté vztahy.

Naším cílem je efektivně řešit vaše problémy spojené s odpady a zbavit vás veškerých starostí spojených s touto agendou. Zároveň pro vás chceme nalézt ekonomicky nejvýhodnější variantu a aktivně přispívat k ochraně životního prostředí.

Naše služby poskytujeme malým i velkým firmám včetně úřadů a dalších subjektů. Řešení agendy s odpady vždy přizpůsobíme velikosti vaší firmy na míru a zastoupíme vás při jednání s úřady, během kontrol, a v rámci celého procesu správy odpadového hospodářství.

Celou agendu odpadového a obalového hospodářství řešíme pro velké množství klientů a se všemi udržujeme mnohaleté výborné vztahy. Zde uvádíme pár referenčních příkladů menších i větších firem:

Steels Liberec s.r.o. 
TES Český Dub 
AXIS a.s. 
Cube CZ s.r.o. 
Kisses  s.r.o. 
Kollert Elektro s.r.o. 

Pokud budete potřebovat další reference, rádi vám je na vyžádání poskytneme.

Kontakt

Vilma Pytlounová
odborný konzultant, péče o zákazníky

tel.: 776 768 717
pytlounova@odpadysever.cz

ODPADY SEVER

Kancelář:
Hrazená 906/10, 460 02 Liberec 7
IČ: 70208743

Judita Strunecká
odborný garant pro odpadové hospodářství

tel.: 603 456 721
strunecka@odpadysever.cz